Diyanet Genç Müftülere Emanet

Diyanet İşleri Başkanlığı ikinci ilçe müftüleri istişare toplantısında genç müftülerin çokluğu, kamuoyunun dikkatini çekti.

21-02-2017 19:15

Haberler » DİYANET


Diyanet'te Genç Müftülerle İnovatif Atılım


Diyanet İşleri Başkanlığı'nın son il ve ilçe müftüleri atamalarında genç ve dinamik müftülere yer vermesi Diyanet'in vizyonunu yenilediği yönünde değerlendirildi.

Genç ve aktif müftülerle kadrosunu güncelleyen Diyanet, ilçe müftüleri toplantısında hem moral buldu hem de moral verdi.

Türkiyedeki teknolojik gelişmelerden geri kalmayan Diyanet, inovatif atılımlarla çağı yakalayarak ülke ve islam coğrafyasında yakaladığı başarı grafiğini her geçen gün arttırıyor. 

  Diyanet'te Genç Müftülerle İnovatif Atılım   Diyanet İşleri Başkanlığı'nın son il ve ilçe müftüleri atamalarında genç ve dinamik müftülere yer vererek strateji değiltiren Diyanet'in kabuk değiştirip vizyonunu yenilediği yönünde değerlendiriliyor.  Genç ve aktif müftülerle kadrosunu güncelleyen Diyanet, ilçe müftüleri toplantısında dinamik müftüleri ile sükse yapıyor.  Türkiyedeki teknolojik gelişmelerden geri kalmayan Diyanet, inovatif atılımlarla çağı yakalayarak ülkesinde ve islam coğrafyasındaki başarı grafiğini her geçen gün arttırıyor. Genç ve kariyerli müftülere kadrosunda hatrı sayılır şekilde yer veren Diyanet, artık genç müftülere emanet...   Bilgi birikimi olan tecrubeli müftülerin yanı sıra genç yetenekleri de ön plana çıkaran Diyanet; taze müftülerini son ilçe müftüleri toplantısında görücüye çıkardı.  Diyanet Gençleşiyor...  Diyanet'in bu son atamalarında, bundan 3-4 yıl önceki atamalara kıyasla büyük bir devrime gittiği görülüyor. Genç müftü kadrosuyla kurum da gençleşiyor...  Kamuoyunun da büyük ilgi odağı olan Diyanet'in genç beyin takımı, kurumda göstermiş olduğu performansları ile de adından çok bahsettiriyor.  Özellikle son il ve ilçe müftü atamalarında Diyanet'in genç müftülerele kadrosunu revize etmesi dikkatlerden kaçmadı. Akademik kişiliklerin yanı sıra pratik ve donanımlı kabiliyetlere imkan tanıyan Diyanet'in bu son çıkışı elini daha da güçlendireceğe benziyor.  Yerinde sayan değil ivme yükselten bir profil çizen Diyanet'te, genç müftülerle sirkülasyon devam ediyor. Hantal ve ağır bürokrasiyi kırarak yenilenen Diyanet'in bu son atamalarının kurum içerisinde de bahar havası estirdiği ve cesaretlendirdiği görülüyor.
Bilgi birikimi olan tecrubeli müftülerin yanı sıra genç yetenekleri de ön plana çıkaran Diyanet; yeni müftülerini son ilçe müftüleri toplantısında adeta görücüye çıkardı.

Diyanet Gençleşiyor...

Diyanet yaptığı son atama ile 3-4 yıl önce yaptığı atamalara kıyasla büyük bir devrime gittiği görüldü. 

Kamuoyunun da büyük ilgi odağı olan Diyanet'in genç beyin takımı, kurumda gösterecekleri performansla isimlerinden söz ettireceğe benziyorlar.

Özellikle son il ve ilçe müftü atamalarında Diyanet'in genç müftülerle kadrosunu revize etmesi dikkatlerden kaçmadı. Akademik kişiliklerin yanı sıra pratik ve donanımlı kabiliyetlere imkan tanıyan Diyanet'in bu son çıkışı elini daha da güçlendireceğe benziyor.

Yerinde sayan değil ivme yükselten bir profil çizen Diyanet'te, genç müftülerle sirkülasyon devam ediyor. Hantal ve ağır bürokrasiyi kırarak yenilenen Diyanet'in bu son atamalarının kurum içerisinde de bahar havası estirdiği ve cesaretlendirdiği görülüyor.

Dinihaberler.com Özel Haber

Etiketler : Diyanet - Genç - Müftülere - Emanet - | Okunma Sayısı : 1971
İlginizi çekebilecek diğer haberler
Akif CEMİL
Dr. Mehmet SÜRMELİ
Ercan HARMANCI
İktibas
Mehmet Nezir GÜL
Mehmet Şevket EYGİ
Muhammed ERİNÇ
Ömer Erdoğdu
HAVA DURUMU


NİĞDE