İyilik Okulu Tanıtım ve Gönüllü Eğitimi Programı Düzenlendi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Deniz Feneri Derneği ve Önder İmam Hatipliler Derneği işbirliğinde "Anadolu İmam Hatip Liseleri Uygulamalı İyilik Projesi" kapsamında 81 ilden gelen öğretmenlerimize yönelik “İyilik Okulu Tanıtım ve Gönüllü Eğitimi Programı” İstanbul Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi.

31-10-2017 07:42

Haberler » Din Eğitimi


Genel Müdürlüğümüz adına Eğitim Ortamları ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Mehmet Nezir GÜL, Millî Eğitim Uzmanı Abdullah CEVİZCİ, Deniz Feneri Derneği ve Önder temsilcilerinin ortak koordinesinde gerçekleştirildi. Programa, Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ, Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY, Maltepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Faik KAPTAN, Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Mehmet CENGİZ, Önder Derneği başkanı Halit BEKİROĞLU, Profesör Aytaç AÇIKALIN, Psikolog Dr. Faruk ÖNDAĞ, oyuncu İbrahim UĞURLU, Dr. Recep KOÇAK, Dr. Cemil Keskin, Deniz Feneri Derneği Ankara Temsilciliği´nden Ahmet KARADEMİR sunumları ve söyleşileriyle katkı sağladılar.

 Programda; Kuran-ı Kerim ve Hadislerde İyilik, Gelecek Avuçlarımızda, İyilik Okulu Uygulamalı Eğitimi, İyilik Yarışması Projesi, Bir İyilik Hikâyesi, Gönüllü Hikâyeleri, İyiliğin İnsan Psikolojisindeki Etkisi gibi konularda seminerler verildi.

Etiketler : İyilik - Okulu - Tanıtım - ve - Gönüllü - Eğitimi - Programı - Düzenlendi - | Okunma Sayısı : 3249
İlginizi çekebilecek diğer haberler
Akif CEMİL
Cemil GÜL
Dr. Mehmet SÜRMELİ
İktibas
Mehmet Nezir GÜL
Ömer Erdoğdu
HAVA DURUMU


NİĞDE